2. Procedure
Procedure
Titel: Bewegwijzering
Beschrijving: De opdracht betreft het produceren, leveren en plaatsen van binnen en buiten bewegwijzering, vlaggen en aanverwante producten op de locaties van het CBR. Op basis van de historische gegevens en de te verwachten afname, inclusief opties tot verlenging van de Raamovereenkomst, is de maximale waarde van de Raamovereenkomst vastgesteld op € 400.000,- excl. BTW.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44423400 Signaleringsborden en aanverwante artikelen
Aanvullende classificatie (cpv): 35821000 Vlaggen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Opties tot verlenging van de raamovereenkomst.