612190-2023 - Mededinging
België – Elektriciteit, verwarming, zonne- en kernenergie – Raamovereenkomst voor afleverstations en afleversets.
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor afleverstations en afleversets.
Beschrijving: Het voorwerp van de gunningsprocedure is: Raamovereenkomst voor het leveren van afleversets en afleverstations. Deze opdracht omvat de aankoop, levering, indienststelling en tweedelijns ondersteuning in geval van defecten van afleverstations en afleversets. Een warmte afleverstation en een set vormt de verbinding tussen het warmtedistributienet van een warmteleverancier en de binnen installatie van een warmteverbruiker. Het is een installatie voor de overdracht van energie aan een warmteverbruiker met behulp van heet water van maximaal 100°C en een maximale flow van 1,5 m3/h voor het verwarmen van de cv-installatie en/of voor het verwarmen van sanitair warm water. Dit dossier zal bestaan uit 2 aparte percelen, één voor aankoop van een afleverset en één voor aankoop van afleverstations.
Interne identificatiecode: FLU23L029
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 09300000 Elektriciteit, verwarming, zonne- en kernenergie
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: FLU23L029 - 1
Beschrijving: Een warmte afleverstation vormt de verbinding tussen het warmtedistributienet van een warmteleverancier en de binnen installatie van een warmteverbruiker. Het is een installatie voor de overdracht van energie aan een warmteverbruiker met behulp van heet water van maximaal 100°C en een maximale flow van 2,5 m/s voor het verwarmen van de cv-installatie. Het afleverstation wordt enkel gebruikt voor het aansluiten van niet-residentiële gebruikers op een warmtenet zoals appartementsgebouwen, burelen en bedrijfsgebouwen. Om deze klanten aan te sluiten op een warmtenet dient er een technische installatie te worden geplaatst die de gevraagde warmte-energie levert volgens de afgesproken specificaties: vermogen, aanvoer- en retourtemperatuur.
Interne identificatiecode: p1: Levering van afleverstations
Aanvullende classificatie (cpv): 65100000 Waterdistributie en aanverwante diensten
Perceel: LOT-0002
Titel: FLU23L029 - 2
Beschrijving: Leveren van afleversets
Interne identificatiecode: 2