612324-2024 - Resultaat
Nederland – Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden – Groot Vervangend Onderhoud Helix
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Groot Vervangend Onderhoud Helix
Beschrijving: De Opdrachtgever is op zoek naar een aannemer die zowel de bouwkundige- , installatietechnische-, beveiliging technische-, als brandveiligheidsmaatregelen uit kan voeren om het gebouw tot de grote renovatie (over 10 jaar) in stand te houden.
Interne identificatiecode: PCM2024/1978561
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45200000 Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000