612459-2024 - Resultaat
Nederland – Computerapparatuur – Aanbesteding End User Devices - HLT Samen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Aanbesteding End User Devices - HLT Samen
Beschrijving: Deze opdracht betreft het aanbesteden van één (1) leverancier ten behoeve van het leveren van End User Devices en het uitvoeren van dienstverlening voor End User Devices. Deze opdracht betreft het aanbesteden van één (1) leverancier ten behoeve van het leveren van End User Devices en het uitvoeren van dienstverlening voor End User Devices. Onder End User Devices wordt verstaan: Devices en randzaken welke in een ICT-omgeving standaard toe te rekenen zijn aan gebruik door één (1) gebruiker. Het doel van deze aanbesteding is het afsluiten van: Een (1) raamovereenkomst voor maximaal vier (4) jaar met één (1) leverancier voor het leveren van en uitvoeren van dienstverlening voor tenminste laptops, tablets, mobiele telefoons, toetsenborden, muizen, accessoires en overige ICT-hardware.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30230000 Computerapparatuur
Aanvullende classificatie (cpv): 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden, 50300000 Reparatie, onderhoud en aanverwante diensten in verband met pc's, kantooruitrusting, telecommunicatie- en audiovisuele uitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Alle traditionele computerapparatuur, laptops, tablets, PC’s beeldschermen enz.
Beschrijving: Computerapparatuur, zoals PC's, laptops, tablets, beeldschermen enz.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Tweemaal verlengingoptie mogelijk met 1 jaar.
Perceel: LOT-0002
Titel: Smartphones en toebehoren zoals hoesjes en laders
Beschrijving: Smartphones en daarbij toebehoren zoals hoesjes en laders.
Interne identificatiecode: 2
Belangrijkste classificatie (cpv): 32000000 Radio-, televisie-, communicatie-, telecommunicatietoestellen en aanverwante apparatuur