2. Procedure
Procedure
Titel: Levering en onderhoud van Beveiligingssystemen
Beschrijving: De Aanbestedende Dienst heeft voor de komende jaren een Ondernemer nodig voor preventief en correctief onderhoud, instandhouding, monitoring, uitbreiding en vernieuwing van de diverse toegangscontrole- en beveiligingssystemen welke aanwezig zijn op haar locaties. Van de Ondernemer wordt verwacht dat deze vanuit zijn vakinhoudelijke kennis de gemeente Rotterdam kan adviseren en ondersteunen bij vraagstukken m.b.t. beveiligingsinstallaties en- systemen.
Interne identificatiecode: 1-D-15056-24
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50600000 Reparatie- en onderhoudsdiensten voor beveiligings- en defensiematerialen
Aanvullende classificatie (cpv): 35120000 Bewakings- en beveiligingssystemen en –apparatuur, 45259000 Reparatie en onderhoud van installaties, 50610000 Reparatie- en onderhoudsdiensten voor beveiligingsuitrusting, 79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
5. Perceel
Perceel: LOT-0000