613104-2025 - Mededinging
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – SaaS-oplossing voor capaciteitsplanning (“Monitor Plancapaciteit”)
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: SaaS-oplossing voor capaciteitsplanning (“Monitor Plancapaciteit”)
Beschrijving: Deze opdracht betreft de levering, implementatie, het beheer en de doorontwikkeling van een volledig SaaS-gebaseerde Monitor Plancapaciteit voor de provincies Noord-Holland en Flevoland. De Provincie Noord-Holland treedt op als penvoerder van deze aanbesteding, waarbij de Provincie Flevoland als deelnemer is aangesloten. Het platform ondersteunt het invoeren, valideren, ontsluiten en rapporteren van gegevens over woningbouwplannen, inclusief dashboards, kaartweergaven, koppelingen met landelijke en gemeentelijke databronnen en functionaliteiten voor samenwerking met ketenpartners. Het doel is een toekomstbestendige, veilige en gebruiksvriendelijke oplossing die aansluit op de Basisset 2.0 Landelijke Monitoring Voortgang Woningbouw en welke bijdraagt aan een betere regie op de woningbouwopgave. Voor een uitgebreidere beschrijving van de aard en omvang van de opdracht wordt verwezen naar de inschrijvingsleidraad. Zie inschrijvingsleidraad.
Interne identificatiecode: TN-537183
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 48482000 Business-intelligence software
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: SaaS-oplossing monitoer plancapaciteit
Beschrijving: Zie Inschrijvingsleidraad. Zie Inschrijvingsleidraad.
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 72222300 Diensten in verband met informatietechnologie
Aanvullende classificatie (cpv): 72260000 Diensten in verband met software
Opties:
Beschrijving van de opties: In onderhavige opdracht is voorzien in een optionele verlenging van tweemaal 12 maanden.