See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Privacy Auditor
Beschrijving: Hogeschool Leiden is op zoek naar een Privacy Auditor voor het uitvoeren van de SURFaudit Toetsingskader Privacy. De looptijd van de opdracht zal zijn 1 september 2025 tot en met 14 november 2025. Na deze periode kan de opdracht met een periode van 6 weken worden verlengd. Naar verwachting behelst de opdracht circa 16 uur per week. Voor de verdere beschrijving van de opdracht verwijzen wij u naar het profiel.
Type procedure: Niet-openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Nadere uitvraag uit Dynamisch aankoopsysteem
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79212000 Auditdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000