613641-2022 - MededingingNederland-Doetinchem: Software voor onderwijsdoeleinden
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Leermanagementsysteem
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
48190000 Software voor onderwijsdoeleinden
II.1.4.
Korte beschrijving
De aan te besteden opdracht wordt als volgt gedefinieerd:
Het leveren, implementeren, beheren, verder ontwikkelen (inclusief innovaties) en onderhouden van een Leermanagementsysteem (LMS) als SaaS-oplossing voor de gehele organisatie van Graafschap College. Het LMS ondersteunt zowel het mbo-onderwijs als het contractonderwijs en de professionalisering van medewerkers. Daarnaast ondersteunt het LMS de doelstellingen van het Kenniscentrum Leven Lang Ontwikkelen (LLO).
In de bijlage Programma van Eisen en Context LMS is meer informatie te vinden over de opdracht voor het LMS van Graafschap College.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De omvang van de opdracht is uit te drukken in het totale aantal gebruikers. Dit bedraagt alle studenten en docenten van Graafschap College. In schooljaar 2021-2022 ging het in totaal om circa 10.000 studenten en circa 950 medewerkers. Ook licenties voor externe praktijkbegeleiders zijn onderdeel van de opdracht.