Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
5 tractoren
Referentienummer: T25339
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 34138000 Trekkers
II.1.4.
Korte beschrijving
Het doel van deze Europese aanbesteding is het afsluiten van een overeenkomst met één opdrachtnemer ten behoeve van de aanschaf van 5 tractoren van hetzelfde merk.
- Drie tractoren van 120PK
- Een voorlader die past op de 120PK tractoren
- Een tractor van 225 PK
- Een tractor van 225 PK met omkeerrichting
II.1.5.
Geraamde totale waarde Waarde zonder btw: 810 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Zie Mercell