Teneinde te kunnen beantwoorden aan de continue en desgevallend dringende behoefte tot aanschaf van anti-emetica, wenst HospiLim over te gaan tot het afsluiten van een raamovereenkomst met één opdrachtnemer per perceel voor het leveren van anti-emetica aan de ziekenhuizen op afroep.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend vooralle percelen
Gunningscriteria De prijs is niet het enige gunningscriterium en alle criteria worden enkel vermeld in de aanbestedingsdocumenten