613683-2025 - Mededinging
België – Tuinbouwdiensten – QOP25-3738: Onderhoud van groene ruimten op campus KULAK
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: QOP25-3738: Onderhoud van groene ruimten op campus KULAK
Beschrijving: QOP25-3738: Onderhoud van groene ruimten op campus KULAK
Interne identificatiecode: QOP25-3738
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77300000 Tuinbouwdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: QOP25-3738 - 1
Interne identificatiecode: 1