613873-2025 - Mededinging
Nederland – Geschenken en beloningen – Cadeauvouchers
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Cadeauvouchers
Beschrijving: We zijn op zoek naar een leverancier (Opdrachtnemer) voor het leveren van Cadeauvouchers. Deze moeten zowel in digitale als fysieke vorm door de Opdrachtnemer geleverd kunnen worden en deze moeten breed inwisselbaar zijn. De Cadeauvoucher is een unieke code met een waarde tussen €10,- en €50,-. Met deze unieke code kan de ontvanger in een online omgeving de Cadeauvoucher omzetten in 1 of meerdere Cadeaukaarten (met een maximale waarde van €50,-) naar eigen keuze. We ramen de Opdracht op € 1.000.000 per jaar en op € 4.000.000 over een looptijd van 4 jaar. Dit betreft het leveren van de Cadeauvouchers (vrijgesteld van btw) en verzendkosten (exclusief btw). De totale geraamde waarde is tevens de maximale opdrachtwaarde van deze Raamovereenkomst. Wanneer we deze waarde bereiken beëindigen we de Raamovereenkomst. Let op: dit is een indicatie. We kunnen geen garanties geven over de daadwerkelijke afname.
Interne identificatiecode: 201865006.028.158
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 18530000 Geschenken en beloningen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1