Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34350000 Banden voor normale en zware voertuigen
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Zuidwest-Gelderland (NL224)
Land: Nederland
Geraamde duur
Begindatum: 01/01/2025