2. Procedure
Procedure
Titel: Levering (tweedehands) blaashal Sint-Oedenrode
Beschrijving: Levering van een blaashal in Sint-Oedenrode 1 blaashal
Interne identificatiecode: 2026-8004
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 37410000 Buitensportuitrusting
Aanvullende classificatie (cpv): 37451000 Uitrusting voor veldsporten, 45217000 Opbouwen van opblaasbare gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1