Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 34927100 Strooizout
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De opdracht betreft het sluiten van een raamovereenkomst van 48 maanden met één partij voor het op afroep leveren van gladheidsbestrijdingmiddelen voor start- en rolbanen en platforms op Defensie locaties. De bestrijdingsmiddelen omvatten zowel vloeibare als vaste middelen en dienen te worden afgeleverd op diverse Defensie locaties.