614670-2025 - Resultaat
België – Diensten op het gebied van vuilnis en afval – Het ledigen van rolcontainers huisvuil
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Het ledigen van rolcontainers huisvuil
Beschrijving: De opdracht betreft de lediging van 4-wiel rolcontainers voor de inzameling van huisvuil (restafval) en de afvoer van het afval naar de aangeduide verwerkingsplaats. De inzameling vindt op elke locatie wekelijks plaats op één of eventueel meerdere vaste dagen (af te spreken tussen aanbesteder en inschrijver).
Interne identificatiecode: AK22_241127
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: AK22_241127 - 1
Interne identificatiecode: 1