614679-2022 - MededingingNederland-Goes: Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Europese aanbesteding voor schoonmaakdiensten
Referentienummer: Z22.132080
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
Deze heraanbesteding schoonmaak is tot stand gekomen na een wezenlijke wijziging van de Europese aanbesteding schoonmaak met kenmerk Z22.113736. Doelstelling van deze aanbesteding is om met één geschikte opdrachtnemer een overeenkomst aan te gaan die kan voorzien in de behoefte naar schoonmaakdiensten. Aanbestedende dienst wenst dit doel te realiseren door middel van een Europese aanbesteding voor schoonmaakdiensten volgens een openbare procedure, waar de ‘inschrijving met de beste prijs-kwaliteitsverhouding’ het uitgangspunt is.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De raming van de opdracht bedraagt voor 2023 circa € 180.000,- per jaar, dit is inclusief de kosten voor het SW-bedrijf (circa € 17.500,- per jaar welke de komende jaren door indexeringen die met hun zijn overeengekomen hoger gaat uitvallen). De raming voor deze aanbesteding 180K * 10 jaar maximaal = € 1.800.000,- exclusief 21 % BTW, exclusief extra regiewerkzaamheden op uitvoering overeenkomst glasbewassing en prijsindexeringen.