614685-2022 - MededingingNederland-Rotterdam: Diensten voor het ontwerpen van websites
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Nieuwe website Politieacademie
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
72413000 Diensten voor het ontwerpen van websites
II.1.4.
Korte beschrijving
De Politieacademie wil via deze aanbesteding een leverancier verwerven voor de bouw en implementatie van een nieuwe website. Onderdeel van deze verwerving is ook een content management systeem (CMS), hosting, beheer, onderhoud en doorontwikkeling. De gewenste opleverdatum voor de website is het vierde kwartaal 2023. Een nieuwe website is nodig omdat de huidige website qua techniek, content en onderhoud is verouderd.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 300 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
72415000 Verlenen van host-diensten voor websites, 72400000 Internetdiensten
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding