Beschrijving van de aanbesteding
De scope van de opdracht bestaat uit de accountantscontrole en certificering van de jaarrekening van de GRJR (de algemene controleopdracht).
De algemene controleopdracht bestaat uit onderstaande werkzaamheden:
2. Het verstrekken van bij de controlewerkzaamheden en certificering behorende (accountants-)rapportages;