2. Procedure
Procedure
Titel: Huur van mobiele filebeveiliging- en informatiesystemen en tijdelijke verkeersregelinstallaties.
Beschrijving: Huur van mobiele filebeveiliging- en informatiesystemen en tijdelijke verkeersregelinstallaties.
Interne identificatiecode: PPP1HI-353/4289/BAM 2024-353
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34923000 Verkeersregulatieapparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: BAM 2024-353 1_1