614969-2024 - Mededinging
België – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – NEW DEVELOPPEMENTS & MAINTENANCE CONSUMERCONNECT PLATFORM
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: NEW DEVELOPPEMENTS & MAINTENANCE CONSUMERCONNECT PLATFORM
Beschrijving: Onderhouds- en ontwikkelingsactiviteiten met betrekking tot het uniform digitaal platform voor consumenten "ConsumerConnect" van de FOD Economie, KMO, Middenstand en Energie.
Interne identificatiecode: 2024/88110/S3/MAINTENANCE CONSUMERCONNECT
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2024/88110/S3/MAINTENANCE CONSUMERCONNECT
Beschrijving: Post 1 : het afsluiten van een meerjarig (5 jaar) maintenancecontract voor het correctief onderhoud & support van het platform ConsumerConnect. Post 2 : het afsluiten van een contract voor nieuwe ontwikkelingen binnen het ConsumerConnect platform adhv ad hoc bestellingen op afroep.
Interne identificatiecode: 1