615223-2025 - Resultaat
Nederland – Brandstofpompen – EA Levering en onderhoud Brandstofsysteem op 20FT ISO flatrack
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen - Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: EA Levering en onderhoud Brandstofsysteem op 20FT ISO flatrack
Beschrijving: De opdracht betreft de productie, levering en onderhoud van één brandstofsysteem op 20Ft ISO flatrack aan Aanbestedende dienst. Het brandstofsysteem wordt gebruikt om brandstof, aangevoerd vanuit een brandstofhydrant op de pier/steiger, af te leveren aan afgemeerde schepen. Het brandstofsysteem wordt ingezet als onderdeel van het brandstofvoertuig. Het brandstofvoertuig bestaat uit drie onderdelen. De drie onderdelen omvatten: 1x Vrachtauto met autolaadkraan 1x Vrachtauto ten behoeve van brandstofsysteem; 1x Brandstofsysteem op 20FT ISO flatrack t.b.v. Marine Haven Den Helder. Deze opdracht betreft de levering en onderhoud van het brandstofsysteem op 20FT ISO flatrack t.b.v. Marine Haven Den Helder. De overige twee onderdelen worden separaat aanbesteed. Naast levering van het brandstofsysteem omvat de opdracht ook een all-in onderhoud bestaande uit preventief en correctief onderhoud, keuringen, schadeherstel en modificaties gedurende een periode van initieel tien (10) jaar en een verlenging van tien (10) keer één (1) jaar, zoals beschreven in de Aanbestedingsstukken.
Interne identificatiecode: 21637180 - 21637703
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 42122180 Brandstofpompen
Aanvullende classificatie (cpv): 34133110 Brandstoftankwagens
5. Perceel
Perceel: LOT-0000