615574-2023 - Mededinging
België – Straatveegmachines – Aankoop veegwagen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Aankoop veegwagen
Beschrijving: Aankoop veegwagen
Interne identificatiecode: 10/9/2023 3:00 PM 3PID421 11/2023
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34921100 Straatveegmachines
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 11/2023