2. Procedure
Procedure
Titel: Meubilair
Beschrijving: De scope van de opdracht omvat: • leveren Meubilair; • monteren (gebruiksklaar maken) van Meubilair; • preventief en correctief onderhoud van Meubilair; • advies Meubilair. De geraamde waarde van de Raamovereenkomst bedraagt circa € 60.000,- per jaar. De maximale waarde van de Raamovereenkomst bedraagt € 600.000,- exclusief BTW. In het geval dit maximum wordt bereikt vóór de einddatum van de Raamovereenkomst behoudt Opdrachtgever zich het recht voor de Raamovereenkomst te beëindigen en een nieuwe aanbesteding te starten.
Interne identificatiecode: 2024-217
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Openbare Europese Procedure Beste prijs-kwaliteitverhouding
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39130000 Kantoormeubilair
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zie Bestek Zie bestek
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: -