615688-2023 - Mededinging
België – Wasserij- en stomerijdiensten – Huur en was van personeelskledij en plat linnen voor het WZC Ter Stelten vanaf 1 maart 2024 t.e.m. 28 februari 2026 (ev. 2x verlengbaar met 1 jaar)
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Huur en was van personeelskledij en plat linnen voor het WZC Ter Stelten vanaf 1 maart 2024 t.e.m. 28 februari 2026 (ev. 2x verlengbaar met 1 jaar)
Beschrijving: Huur en was van personeelskledij en plat linnen voor het WZC Ter Stelten vanaf 1 maart 2024 t.e.m. 28 februari 2026 (ev. 2x verlengbaar met 1 jaar)
Interne identificatiecode: 10/9/2023 8:48 AM 3PID2141 AD/OD/KLEDIJ&LINNEN/2023/13
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 98310000 Wasserij- en stomerijdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Huur en was personeelskledij
Beschrijving: Huur en was personeelskledij
Interne identificatiecode: AD/OD/KLEDIJ&LINNEN/2023/13
Perceel: LOT-0002
Titel: Huur en was plat linnen
Beschrijving: Huur en was plat linnen