615737-2023 - Resultaat
België – Dierlijke producten, vlees en vleesproducten – LEVERING VAN VLEES EN GEVOGELTE
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: LEVERING VAN VLEES EN GEVOGELTE
Beschrijving: levering van vlees en gevogelte
Interne identificatiecode: 10/9/2023 11:20 AM 3PID788 VUB/2023/RESTO/001
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15100000 Dierlijke producten, vlees en vleesproducten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: LEVERING VAN VLEES EN GEVOGELTE
Interne identificatiecode: VUB/2023/RESTO/001
Aanvullende classificatie (cpv): 15111100 Rundvlees, 15113000 Varkensvlees, 15112100 Vers gevogelte