2. Procedure
Procedure
Titel: Monitoring energieverbruik en verduurzaming
Beschrijving: Er dient een onderzoek naar de gerealiseerde verandering in energiegebruik na het nemen van verduurzamingsmaatregelen uitgevoerd te worden. €900.000,-
Interne identificatiecode: 202308111
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 73000000 Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zie offerteaanvraag. €900.000,-
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengopties