615852-2023 - Resultaat
België – Uitvoeren van studies – Gemeente Bonheiden: weg- en rioleringswerken in Gestellei, Gestelhoflei, Groothoeveweg en Hairgracht - aanstellen ontwerper
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Gemeente Bonheiden: weg- en rioleringswerken in Gestellei, Gestelhoflei, Groothoeveweg en Hairgracht - aanstellen ontwerper
Beschrijving: Gemeente Bonheiden: weg- en rioleringswerken in Gestellei, Gestelhoflei, Groothoeveweg en Hairgracht - aanstellen ontwerper
Interne identificatiecode: 10/10/2023 3:10 PM 3PID3315 K-22-092 S
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79311000 Uitvoeren van studies
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: K-22-092 S