615963-2025 - Mededinging
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Intermediaire dienstverlening Flexibele arbeidskrachten en (zzp-)opdrachten
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Intermediaire dienstverlening Flexibele arbeidskrachten en (zzp-)opdrachten
Beschrijving: Met deze aanbesteding wenst de Aanbestedende dienst een intermediair te selecteren die namens haar de volgende diensten verricht voor de uitvoering van de werkzaamheden ten aanzien van de werving, (voor)selectie en/of administratieve afhandeling van Flexibele arbeidskrachten en (zzp-) opdrachten. De scope betreft: - Uitzenden - Detacheren - Opdrachten door zzp’er of een consultancy-/adviesbureau - Administratieve afhandeling migratiekandidaten Zie voor meer informatie de aanbestedingsleidraad en bijbehorende bijlagen.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Europees openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
Aanvullende classificatie (cpv): 79600000 Recruteringsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000