615976-2023 - Resultaat
Nederland – Software voor tijdregistratie of human reousrces – Personeelsinformatiesysteem en salarispakket
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Personeelsinformatiesysteem en salarispakket
Beschrijving: Het doel van de aanbestedende dienst is het sluiten van een overeenkomst met opdrachtnemer voor het implementeren en facilitairen van een personeelsinformatiesysteem en salarisverwerkingspakket. Het personeelsinformatiesysteem heeft 600 gebruikers binnen de aanbestedende dienst.
Interne identificatiecode: 5635/LH
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48450000 Software voor tijdregistratie of human reousrces
Aanvullende classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen, 79211110 Loonadministratiediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Personeelsinformatiesysteem en Salarispakket
Beschrijving: Het personeelsinformatiesysteem waar gegevens van medewerkers van gemeente Kerkrade worden bijgehouden, doorgaans in een relationele database. De volledige salarisadministratie kan worden gevoerd in een personeelsinformatiesysteem. Het personeelsinformatiesysteem heeft 600 gebruikers binnen de aanbestedende dienst.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Op dit moment zijn de besprekingen gaande om ook voor het Zorg- en Veiligheidshuis de salarissen te blijven verwerken na verzelfstandiging als SGO. Dit betreft ongeveer 35 medewerkers. Daarnaast zijn er vergevorderde plannen voor de realisatie van een VO-school (Het Martin Buber) in Kerkrade. In de toekomst kan de school gebruik maken van het personeelsinformatiesysteem en salarisverwerkingspakket van de gemeente Kerkrade.