2. Procedure
Procedure
Titel: Amsterdam PHS - Realisatie Hoofdcontract Station Amsterdam Centraal (C11)
Beschrijving: De scope van dit contracteringsplan, betreft hoofdzakelijk onderstaande werkzaamheden uit te voeren op basis van een reeds gereed zijnd definitief ontwerp: • verlengen, verbreden en opnieuw inrichten van de perrons; • nieuwbouw en herinrichting van de stijgpunten naar de Westtunnel, middentunnel en de nieuw te realiseren Oosttunnel; • nieuwbouw Oosttunnel inclusief aansluiting op de Cuypersvleugel (Oostknoop genaamd) • nieuwbouw en ombouw van technische, facilitaire en commerciële ruimtes; • nieuwbouw fietsenstalling onder de oostelijke sporen. • realisatie commerciële units naast de Oosttunnel • realisatie van gebouw gebonden, transfer- en commercie gerelateerde installaties; • herstel en aanpassing van monumentale gebouwdelen. Een klein onderdeel van de werkzaamheden (het verwijderen van Stelcon platen ter waarde van +/- EUR. 200.000,=) is als perceel reeds enkelvoudig onderhands gecontracteerd. Totale waarde EUR. 155.000.000 - 180.000.000
Interne identificatiecode: R-3AE040
Type procedure: Concurrentiegerichte dialoog
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Volledige scope
Beschrijving: De aan te besteden werkzaamheden zijn opgenomen in één perceel. EUR 234.384.000
Interne identificatiecode: 1