2. Procedure
Procedure
Titel: Schoonmaakonderhoud
Beschrijving: De Opdracht betreft het uitvoeren van regulier schoonmaakonderhoud, specialistisch vloeronderhoud, glasbewassing en extrawerkzaamheden voor Cogas Facilitaire Diensten BV. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne identificatiecode: 2023/1010ML
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: vier (4) maal twaalf (12) maanden