616142-2023 - ResultaatNederland-Roosendaal: Huishoudelijke diensten
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
HbH Overbruggingsovereenkomst 2023
Referentienummer: 489
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
98514000 Huishoudelijke diensten
II.1.4.
Korte beschrijving
De gemeente Roosendaal werkt voor de uitvoering van HbH-diensten wijkgericht. In ieder
van de 6 deelgebieden binnen de gemeente zorgt één dienstverlener dat de (geïndiceerde)
cliënten ondersteuning krijgen op het gebied van Hulp bij het Huishouden (HbH).
De opdracht betreft voor elk deelgebied een (kortdurende) overbruggingsovereenkomst voor
de periode tussen de afloop van de huidige overeenkomsten en de start van nieuwe langdurige
overeenkomsten op basis van nieuwe te ontwikkelen beleid.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel A (Deelgebied 1 Westrand (west) en industrie-gebieden + Hulsdonk)
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
85300000 Maatschappelijke en aanverwante diensten
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Perceel A (Deelgebied 1  Westrand (west) en industrie-gebieden + Hulsdonk)
Perceel B (Deelgebied 2 Centrum, Kalsdonk (Noord) en Burgerhout (Oost) en Majoppeveld Noord)
Perceel nr.: 2
Perceel B (Deelgebied 2  Centrum, Kalsdonk (Noord) en Burgerhout (Oost) en Majoppeveld Noord)
Perceel C (Deelgebied 3 Groot Kroeven en Langdonk A (Binnenring vrouwen))
Perceel nr.: 3
Perceel C (Deelgebied 3  Groot Kroeven en Langdonk A (Binnenring vrouwen))
Perceel D (Deelgebied 4 Kortendijk, Langdonk B (Buitenring mannen + buitenwijk) en Majoppeveld Zuid)
Perceel nr.: 4
Perceel D (Deelgebied 4  Kortendijk, Langdonk B (Buitenring mannen + buitenwijk) en Majoppeveld Zuid)
Perceel E (Deelgebied 5 Tolberg, Vijfhuizenberg en Nispen minus Hulsdonk)
Perceel nr.: 5
Perceel E (Deelgebied 5  Tolberg, Vijfhuizenberg en Nispen minus Hulsdonk)
Perceel F (Deelgebied 6 Wouw, Heerle, Moerstraten en Wouwse Plantage)
Perceel nr.: 6
Perceel F (Deelgebied 6  Wouw, Heerle, Moerstraten en Wouwse Plantage)