616592-2022 - MededingingNederland-Winterswijk: Computerapparatuur
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
DAS ICT Chromebooks
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
30230000 Computerapparatuur
II.1.4.
Korte beschrijving
Welkom op het DAS voor de levering van ICT hardware - Chromebooks voor Stichting Openbaar Primair Onderwijs Winterswijk te Winterswijk. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse producten ingekocht op het gebied van chromebooks en toebehoren. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen.
Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle chromebooks en toebehoren die nodig zijn voor een organisatie als Stichting Openbaar Primair Onderwijs Winterswijk met 1113 leerlingen en 106 medewerkers.