616723-2022 - MededingingNederland-Leiden: Tractoren
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
A06.31.2022 Levering tractoren
Referentienummer: A06.31.2022
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
16700000 Tractoren
II.1.4.
Korte beschrijving
De gemeente Leiden en Oegstgeest beschikken voor de uitvoerende diensten over tractoren. Deze tractoren worden momenteel aangedreven door diesel motoren. De aanbestedende dienst wil in de periode van 2023 – 2024, onder voorbehoud van politieke besluitvorming, deze voertuigen vervangen door exemplaren conform het Programma van Eisen (Zie bijlage 1 en 2 voor meer informatie). De aanbestedende dienst vraag twee soorten tractoren uit in twee percelen (Zie paragraaf 1.3 van de aanbestedingsleidraad voor informatie):
• Perceel één (1): uitvoering één (1) – compacte tractor;
• Perceel twee (2): uitvoering twee (2) – grote tractor.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel 1: Compacte tractor
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
3 tractoren
Perceel 2: grote tractor
Perceel nr.: 2
2 tractoren