Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45220000 Civieltechnische en bouwwerkzaamheden
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Delft en Westland (NL333)
Land: Nederland
Aanvullende informatie: Zie documentatie