2. Procedure
Procedure
Titel: Expertteam Warmte provincie Gelderland
Beschrijving: Provincie Gelderland is op zoek een Expertteam Warmte om gemeenten te adviseren en ondersteunen in de warmtetransitie. Het contract met de huidige opdrachtnemer loopt af op 1 april 2024. De looptijd van de raamovereenkomst is twee jaar met een mogelijkheid tot verlenging van twee keer 1 jaar. De beoogde ingangsdatum is 1 april 2025. Structureel is jaarlijks €287.500,- beschikbaar. Mogelijk komen er jaarlijks nog incidentele middelen beschikbaar ter hoogte van circa €100.000,-
Interne identificatiecode: 2024-012456
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
Aanvullende classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
5. Perceel
Perceel: LOT-0000