2. Procedure
Procedure
Titel: Levering Heesters gemeente Roosendaal
Beschrijving: De Gemeente Roosendaal heeft haar groenvoorziening hoog in het vaandel staan. Concreet betekent dit dat de Gemeente Roosendaal jaarlijks de wijken voorzien van kwalitatief hoogwaardige heesters. Het doel van deze Europese aanbesteding is om te komen tot een Raamovereenkomst met één Contractant.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 03451300 Heesters
Aanvullende classificatie (cpv): 03450000 Boomkwekerijproducten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000