616944-2023 - ResultaatNederland-'s-Gravenhage: IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
VWS EA Webcare dienstverlening
Referentienummer: 201865006.028.108
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
II.1.4.
Korte beschrijving
Bij de directie Communicatie van het ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport (hierna: VWS) komen dagelijks vragen via verschillende mediakanalen binnen. Dit gaat op dit moment om berichten op Twitter, Facebook, Instagram en LinkedIn. Deze berichten moeten gelezen en verwerkt worden. Deze dienstverlening wordt ook wel webcare genoemd. Webcare houdt in: het beantwoorden van vragen, die gesteld worden op de VWS online mediakanalen (Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn of eventueel toekomstige nieuwe kanalen), waar mogelijk ook het geven van reacties op bijzondere opmerkingen of klachten en het handhaven van de huisregels.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
79416000 Public relationsdiensten
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding