616963-2024 - Mededinging
Nederland – Motorvoertuigen – Bedrijfsvoertuigen (elektrisch) tot 3,5T
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Bedrijfsvoertuigen (elektrisch) tot 3,5T
Beschrijving: Levering, incl. service en onderhoud, van bedrijfsvoertuigen (elektrisch) tot 3,5T. -
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: -
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34100000 Motorvoertuigen
Aanvullende classificatie (cpv): 34136000 Bestelwagens, 34144700 Bedrijfswagens, 34144900 Elektrische voertuigen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: - -
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: -