617613-2023 - ResultaatNederland-Amsterdam: Diensten voor het organiseren van evenementen
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Organisatie Vieringen Jaarwisseling 2023 - 2026
Referentienummer: 39104
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79952000 Diensten voor het organiseren van evenementen
II.1.4.
Korte beschrijving
Deze aanbesteding ziet toe op de organisatie van de centrale viering, bestaande uit een kinderprogramma in de vooravond, een showgedeelte dat Amsterdammers op een leuke manier laat aftellen naar het nieuwe jaar en eindigt in een spectaculair feestmoment om 00:00 uur – met of zonder vuurwerk. De viering moet ruim plek bieden aan bezoekers, maar moet ook te volgen zijn voor Amsterdammers die niet fysiek aanwezig kunnen of willen zijn. Daarnaast ziet de aanbesteding toe op de organisatie van één of enkele kleinere satellietvieringen van de centrale viering, op gezamenlijk te bepalen locaties in de stad. Ook hier gaat het om een live programma, mogelijk gecombineerd met een registratie op schermen van de centrale viering
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De aanbesteding ziet toe op de organisatie van de centrale viering, bestaande uit een kinderprogramma in de vooravond, een showgedeelte dat Amsterdammers op een leuke manier laat aftellen naar het nieuwe jaar en eindigt in een spectaculair feestmoment om 00:00uur – met of zonder vuurwerk. De viering moet ruim plek bieden aan bezoekers, maar deze moet bij voorkeur ook te volgen zijn voor Amsterdammers die niet fysiek aanwezig kunnen of willen zijn. Daarnaast ziet de aanbesteding toe op de organisatie van één of enkele kleinere satellietvieringen van de centrale viering, op gezamenlijk te bepalen locaties in de stad. Ook hier gaat het om een live programma, mogelijk gecombineerd met een registratie op schermen van de centrale viering.