617664-2024 - Resultaat
Nederland – Organiseren van zakenreizen – EA Internationale Dienstreizen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: EA Internationale Dienstreizen
Beschrijving: Opdrachtgever wenst een Opdrachtnemer te contracteren die voor Opdrachtgever alle boekingen voor alle soorten (internationale) dienstreizen en hotels voor Opdrachtgever verzorgd. Dit geldt voor medewerkers en optioneel ook voor studenten. Opdrachtgever wenst de boekingen te kunnen realiseren in een in een online boekingssysteem. Opdrachtnemer voert alle activiteiten uit die met de internationale dienstreizen samenhangen, dit omvat onder meer, maar niet gelimiteerd de volgende onderdelen; • Het reserveren/boeken, wijzigen en annuleren van vluchten; • Het reserveren/boeken, wijzigen en annuleren van hotelovernachtingen; • Het reserveren/boeken, wijzigen en annuleren van huurauto’s; • Het reserveren/boeken, wijzigen en annuleren van openbaar vervoer (trein, bus, ferry etc.); • 24/7 de mogelijkheid tot persoonlijk telefonisch contact met Opdrachtnemer (calamiteitenservice). Maximaal in vier jaar tijd: €6.000.000.-
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79997000 Organiseren van zakenreizen
Aanvullende classificatie (cpv): 63516000 Reisorganisatiediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Internationale Dienstreizen
Beschrijving: Opdrachtgever wenst een Opdrachtnemer te contracteren die voor Opdrachtgever alle boekingen voor alle soorten (internationale) dienstreizen en hotels voor Opdrachtgever verzorgd. Dit geldt voor medewerkers en optioneel ook voor studenten. Opdrachtgever wenst de boekingen te kunnen realiseren in een in een online boekingssysteem. Opdrachtnemer voert alle activiteiten uit die met de internationale dienstreizen samenhangen, dit omvat onder meer, maar niet gelimiteerd de volgende onderdelen; • Het reserveren/boeken, wijzigen en annuleren van vluchten; • Het reserveren/boeken, wijzigen en annuleren van hotelovernachtingen; • Het reserveren/boeken, wijzigen en annuleren van huurauto’s; • Het reserveren/boeken, wijzigen en annuleren van openbaar vervoer (trein, bus, ferry etc.); • 24/7 de mogelijkheid tot persoonlijk telefonisch contact met Opdrachtnemer (calamiteitenservice).
Interne identificatiecode: 1