2. Procedure
Procedure
Titel: NU OPO-R - Tablets en toebehoren
Beschrijving: Deze opdracht komt voort uit het DAS OIG Tablets, en ziet op de levering van tablets en toebehoren voor Stichting Openbaar Primair Onderwijs Rivierenland (OPO-R).
Eerdere aankondiging: 176713-2024
Interne identificatiecode: T96654
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30230000 Computerapparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000