617920-2022 - MededingingNederland-'s-Gravenhage: Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
26768 | Adviesopdracht Nieuwbouw Multifunctioneel gebouw Prinses Margrietkazerne te Wezep
Referentienummer: 26768
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
II.1.4.
Korte beschrijving
Voor 103 Constructiecompagnie (Constrcie) dient een nieuw gebouw gerealiseerd te worden op de Prinses Margriet Kazerne (PMK) in Wezep, inclusief aanpassingen aan het terrein in de directe omgeving van de nieuwbouw. Deze opdracht betreft het ontwerp van de nieuwbouw en tevens gedurende de realisatiefase de werkzaamheden uitvoeren m.b.t. Directievoering & Toezicht (D&T).
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Ontwerpopdracht: VO, DO+ en Directievoering & Toezicht
Oppervlakte: circa 2100 m2 bvo (nieuwbouw)
Disciplines:
• Architectuur
• Bouwkundig advies
• Constructie advies
• Installatietechnisch advies
• Bouwfysisch en akoestisch advies
• Brandveiligheidsadvies
• Landschapsarchitectuur en terreininfra
• Sloopplan
• Duurzaamheidsadvies
• Bouwkostenadvies
• Directievoering & Toezicht