617954-2025 - Resultaat
België – Verzekeringsdiensten – VERZEKERING HOSPITALISATIE EN AMBULANTE ZORGEN
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: VERZEKERING HOSPITALISATIE EN AMBULANTE ZORGEN
Beschrijving: VERZEKERING HOSPITALISATIE EN AMBULANTE ZORGEN
Interne identificatiecode: PPP0TY-403/5232/2020/2022/403
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66510000 Verzekeringsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2020/2022/403 1_1
Belangrijkste classificatie (cpv): 66512000 Ongevallen- en ziektekostenverzekeringen
Aanvullende classificatie (cpv): 66512220 Medische verzekeringen, 66510000 Verzekeringsdiensten
Opties:
Beschrijving van de opties: Vereiste opties (Soins dentaires- orthodontie- parodonthologie Traitement plus accident)