618013-2025 - Resultaat
Nederland – Straatverlichtingsuitrusting – Bureau OVL - Leveren masten tbv openbare verlichting
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Bureau OVL - Leveren masten tbv openbare verlichting
Beschrijving: Bureau Openbare Verlichting Lek-Merwede is een beheerunit van de openbare verlichting door en voor de gemeenten Vijfheerenlanden, Gorinchem, Hardinxveld-Giessendam, Hendrik-Ido-Ambacht, Molenlanden en Papendrecht. Om dit mogelijk te maken is door de zes gemeenten een Gemeenschappelijke Regeling opgericht. De activiteiten van Bureau Openbare Verlichting Lek-Merwede omvatten het beheer en aanvullende activiteiten ten behoeve van openbare verlichtings-, terrein verlichtings- en soortgelijke installaties en is onderverdeeld in onderhoud, lamp-remplace en projecten. Bureau Openbare Verlichting Lek-Merwede besteedt, namens de zes gemeenten, de levering van masten ten behoeve van de openbare verlichting van deze zes gemeenten aan en treedt hierbij namens deze op als Aanbestedende dienst. Zie leidraad
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34928500 Straatverlichtingsuitrusting
Aanvullende classificatie (cpv): 34928510 Straatlichtmasten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Leveren stalen masten
Beschrijving: Zie leidraad.
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Leveren aluminium masten
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Leveren overige masten anders dan perceel 1 & 2
Beschrijving: Perceel 3 bestaat uit losse percelen voor de aanschaf van losse masten anders dan die uit Perceel 1 & 2. De verwerving van de levering van masten in dit verzamelperceel van overige percelen zal in voorkomende gevallen geschieden op basis van separate, buiten deze Aanbesteding te houden inkoopprocedure overeenkomstig de kaders van de percelenregeling in artikel 2.19 lid 3 Aanbestedingswet 2012. Dit artikel geeft Aanbestedende Dienst de bevoegdheid om incidenteel masten onderhands in te kopen buiten deze Aanbesteding voor zover de waarde van die masten niet meer dan € 80.000 bedraagt en de totale waarde van alle individuele te verwerven masten in de zin van deze paragraaf niet meer bedraagt dan 20 % van de waarde van perceel 1 en 2. Op Perceel 3 kan dan ook niet worden ingeschreven.
Interne identificatiecode: 3