618448-2024 - Resultaat
Nederland – Bouwwerkzaamheden – 22666 | Realisatie Nieuwbouw Kustwacht MOC en UTT te Den Helder
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: 22666 | Realisatie Nieuwbouw Kustwacht MOC en UTT te Den Helder
Beschrijving: De Kustwacht is gevestigd op Defensiecomplex de Nieuwe Haven te Den Helder (objectcode 14B03). Onderhavige opdracht omvat het realiseren van twee nieuwe gebouwen voor de Kustwacht, te weten: het Maritieme Operationele Centrum (MOC) en het Uitwijk, Test- en Trainingsomgeving (UTT). Het MOC omvat circa 4.500 m2 BVO en het UTT circa 2.500 m2 BVO. Momenteel voldoet de huisvesting van de Kustwacht niet meer aan de hedendaagse gebruiks-technische eisen. Gezien de aanvullende taken o.a. op de Noordzee heeft de Kustwacht een grotere en betere huisvesting nodig t.b.v. het Maritieme Operationele Centrum (MOC) en voor hun Uitwijk, Test- en Trainingsomgeving (UTT). Het doel van de opdracht is: Het realiseren van de nieuwbouw (inclusief terreininrichting) van het MOC & UTT overeenkomstig de gestelde eisen uit het bestek. Overzicht algemene projectkenmerken - Oppervlakte: circa 7.000 m2 BVO (verdeeld over twee gebouwen) - Disciplines (op hoofdlijnen): - bouwkunde; - constructie; - werktuigbouwtechniek; - elektrotechniek; en - terreintechniek.
Interne identificatiecode: 22666
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Realisatie Nieuwbouw Kustwacht MOC & UTT Den Helder
Beschrijving: Het doel van de opdracht is: Het realiseren van de nieuwbouw (inclusief terreininrichting) van het MOC & UTT overeenkomstig de gestelde eisen uit het bestek. De scope van de opdracht bestaat in hoofdlijnen uit: - Het realiseren van het MOC (bouwkundig, werktuigbouwkundig, elektrotechnisch, etc.); - Het realiseren van het UTT (bouwkundig, werktuigbouwkundig, elektrotechnisch, etc.); - Het realiseren van terreinophoging en -inrichting rondom het MOC - Het realiseren van beperkte terreininrichting rondom het UTT. Kritische succesfactoren Het project kent de volgende kritische succesfactoren: - De mission critical teams zijn gehuisvest in het CCC. Deze teams moeten ondersteund blijven in elke omstandigheid. - Door de mogelijke groei van de (taken van de) Kustwacht is een bepaalde mate van flexibiliteit in de kantoren van het MOC noodzakelijk. - De planning is cruciaal; vanzelfsprekend dienen zowel het MOC als het UTT binnen de gestelde doorlooptijd te worden opgeleverd. Overzicht algemene projectkenmerken - Oppervlakte: circa 7.000 m2 BVO (verdeeld over twee gebouwen) - Disciplines (op hoofdlijnen): - bouwkunde; - constructie; - werktuigbouwtechniek; - elektrotechniek; en - terreintechniek.
Interne identificatiecode: 1