2. Procedure
Procedure
Titel: Europese Aanbesteding Robotic process automation geautomatiseerd informatiesysteem (RPA)
Beschrijving: Deze Uitnodiging tot inschrijving beschrijft de voorwaarden, eisen en wensen van Aanbestedende dienst met betrekking tot de Europese aanbesteding Robotic process automation geautomatiseerd informatiesysteem (RPA). Deze aanbesteding wordt uitgevoerd met de openbare procedure en het gunningscriterium beste prijs- en kwaliteitsverhouding. De nominale opdrachtwaarde is berekend op € 432.000,00.
Interne identificatiecode: project nr. 1285
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Robotic process automation geautomatiseerd informatiesysteem (RPA)
Beschrijving: Levering Robotic process automation geautomatiseerd informatiesysteem (RPA) euro 186.000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Aanbestedende dienst heeft een éénzijdige, optionele verlengingsmogelijkheid van 4 keer 2 jaar.