618533-2026 - Resultaat
Nederland – Brandverzekeringen – Brandverzekering ten behoeve van de Gemeente Stein
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Brandverzekering ten behoeve van de Gemeente Stein
Beschrijving: Brandverzekering ten behoeve van de Gemeente Stein Ingaande 31-12-2026 tot 31-12-2029 en voorts voor 36 maanden doorlopend, met jaarlijkse premiebetaling. Voor nadere informatie verwijzen wij u naar het Programma van Eisen.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66515100 Brandverzekeringen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Ingaande op 31-12-2026 tot 31-12-2029 en voorts voor 36 maanden doorlopend. Voor nadere informatie verwijzen wij u naar het Programma van Eisen.