2. Procedure
Procedure
Titel: Aanschaf 3 bedrijfsbussen
Beschrijving: De opdracht betreft de levering van één (1) elektrische bedrijfswagen en twee (2) bedrijfswagens die op diesel rijden. 3 bedrijfsbussen
Interne identificatiecode: K010557
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34144700 Bedrijfswagens
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1